Wydruki wielkoformatowe – obniżka cen wydruków fotograficznych….

Z radością mogę ogłosić obniżkę cen wydruków wielkoformatowych (w związku z obniżką cen papierów CANON) na maszynie CANON IPF8300s. Od dzisiaj do odwołania ceny wydruków przedstawiają się następująco:

  • wydruki wielkoformatowe na papierze Glossy Photo Quality Paper 240gsm (papier połyskujący, o gramaturze 240) – 107 zł brutto za metr bieżący wydruku – szerokość rolki 100 cm – maksymalna długość rolki to 30 metrów.
  • wydruki wielkoformatowe na papierze Satin Photo Quality Paper 190gsm (papier połyskujący, o gramaturze 190) – 96 zł brutto za metr bieżący wydruku – szerokość rolki 100 cm – maksymalna długość rolki to 30 metrów.
  • wydruki wielkoformatowe na płótnie Portrait Canvas 320gsm (papier połyskujący, o gramaturze 190) – 119 zł brutto za metr bieżący wydruku – szerokość rolki 90 cm – maksymalna długość rolki to 30 metrów.
  • laminowanie wydruku (w celu zabezpieczenia do przed uszkodzeniami mechanicznymi) – w starej cenie 20 zł brutto za metr bieżący (rolka szeroka na 100 cm)

Mam możliwość wykonania dla Państwa wydruków wraz z naklejeniem na board tzn. spienioną piankę o grubości 10 mm. Taki wydruk nadaję się do bezpośredniej ekspozycji na ścianie.

Wydruki pigmentoweZdjęcia wydrukowane na boardzie


Przykładowa cena realizacji z board-em

  • o wielkości 50 na 70 cm – wydruk na papierze Satin Photo Quality Paper 190gsm + laminat + board 10 mm – 119 zł brutto
  • o wielkości 100 na 70 – wydruk na papierze Satin Photo Quality Paper 190gsm + laminat + board 10 mm – 188 zł brutto

Kilka słów wyjaśnienia – realizacja z bordem jest alternatywą dla wydruków w antyramie, wydruki fotograficzne stanowią całość z podkładem, nic nie wypada, dodatkowo laminat, który zabezpiecza wydruk pozwala na przecieranie realizacji mokrą szmatką. Board jest bardzo lekki – może wisieć przywieszony nawet pinezką.

Wydruki pigmentowe dają najlepsza jakość reprodukcji fotograficznych – bez porównania z wydrukami solwentowymi, czy zdjęciami wywołanymi w labie. Więc jeżeli marzy Ci się wydruk Twoich zdjęć ślubnych w dużym formacie, wydruk zdjęć studyjnych lub innych realizacji fotograficznych – zapraszam i polecam….

Wydruki ślubne

To nie prima aprilis;-)