Wydruki fotograficzne – Twoje zdjęcia w wielkim formacie….

Zapraszam do skorzystania z bogatej oferty wydruków fotograficznych – pigmentowych – nadających się świetnie do reprodukcji zdjęć w wielkim formacie. Wydruki wykonuje na maszynie CANON IPF8300s – 8 kolorowej maszynie pigmentowej, gwarantującej wysoką jakość wydruków fotograficznych, papiery na których drukuje to oryginalne papiery firmy CANON.


Tak powstają wydruki fotograficzne

Przykładowe ceny wydruków:

  • wydruki wielkoformatowe na papierze Glossy Photo Quality Paper 240gsm (papier połyskujący, o gramaturze 240) – 117 zł brutto za metr bieżący wydruku – szerokość rolki 100 cm – maksymalna długość rolki to 30 metrów.
  • wydruki wielkoformatowe na papierze Satin Photo Quality Paper 190gsm(papier połyskujący, o gramaturze 190) – 110 zł brutto za metr bieżący wydruku – szerokość rolki 100 cm – maksymalna długość rolki to 30 metrów.
  • wydruki wielkoformatowe na płótnie Portrait Canvas 320gsm (papier połyskujący, o gramaturze 190) – 142 zł brutto za metr bieżący wydruku – szerokość rolki 90 cm – maksymalna długość rolki to 30 metrów.
  • laminowanie wydruku (w celu zabezpieczenia do przed uszkodzeniami mechanicznymi) – 20 zł za metr bieżący (rolka szeroka na 100 cm)

Więcej informacji – proszę o kontakt.

Mam możliwość wykonania dla Państwa wydruków wraz z naklejeniem na board tzn. spienioną piankę o grubości 5 lub 10 mm. Taki wydruk nadaję się do bezpośredniej ekspozycji na ścianie.

Poniżej kilka zdjęć wydruków naklejonych na piankę:


Fotograficzne powiększenia na boardach

Wydrukuj swoje zdjęcia - powiększenia fotograficzne

Zdjęcia na bordzie - powiększenia fotograficzne

Wydruk na boardzie

Zdjęcia na boardach

Boardy, zdjęcia, wydruki